Сьогодні святкує свій День народження ректор НУ«ЧК» імені Т.Г. Шевченка, доктор юридичних наук, професор Шеремет Олег Семенович!

Сьогодні святкує свій День народження ректор Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, доктор юридичних наук, професор Шеремет Олег Семенович!

Шановний Олеже Семеновичу! Колектив факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв сердечно вітає Вас з Днем народження! Бажаємо міцного здоров'я Вам, благополуччя, миру, щедрої долі, щастя у житті, терпіння і витримки, творчої наснаги у відповідальній роботі, здійснення заповітних мрій та сподівань! Нехай робота ректора буде для Вас не просто важливою посадою, але й улюбленим заняттям життя, нехай кожен день дарує масу можливостей і перспектив, нехай у Вашому житті буде багато всього цікавого і захоплюючого! Нехай Господь береже Вас і дарує многії і благії літа!