Обласний конкурс відеороликів «Допомагаючи іншим – допомагаєш собі»

Обласний конкурс відеороликів «Допомагаючи іншим – допомагаєш собі»

З 15 січня по 6 березня 2023 р. в ННІ психології та соціальної роботи проходив Обласний конкурс відеороликів «Допомагаючи іншим – допомагаєш собі». Останній охоплював учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти м. Чернігова та Чернігівської області, які мали змогу відобразити у соціальних мережах Facebook та Instagram власне бачення соціальної та психологічної допомоги громадянам України в умовах російсько-української війни, типів та наслідків цієї допомоги.

Журі Оргкомітету конкурсу визнало переможцями наступних учасників:

- Кроль Дар’ю (Дмитрівський ліцей Дмитрівської селищної ради Чернігівської області, євро клуб «Патріот») – у номінації «Глядацькі симпатії»;

- Іванова Дмитра (Чернігівський ліцей № 11) – у номінації «Психологічна грамотність»;

- Цигана Євгенія (Чернігівський ліцей № 11) – у номінації «Наснаження до волонтерської діяльності»;

- Чумаченко Альону, Хрол Євгенію, Хомушко Катерину, Савчинську Вікторію (Ріпкинський ліцей імені Софії Русової) – у номінації «За особливу увагу до психологічної допомоги дітям».

Переможцям буде вручено грошові нагороди від НУЧК імені Т.Г.Шевченка.

Грамота 1

Грамота 2