На Чернігівщині триває розробка обласної Програми сприяння функціонуванню української мови як державної

На засіданні робочої групи з підготовки проєкту обласної Програми сприяння функціонуванню української мови як державної в Чернігівській області, яка відбулося 9 березня 2023 року (перше засідання відбулося 17 лютого 2023 року) за участі Тараса Креміня, Уповноваженого із захисту державної мови та Людмили Замай, директора Департаменту культури Чернігівської ОДА, яка розповіла про підготовку проєкту обласної Програми сприяння функціонуванню української мови як державної в Чернігівській області.

Крім того, до складу групи ввійшли фахівці освіти, культури, бібліотечної та музейної справи, представники творчих спілок Чернігівщини (в т.ч. Мамчич Олена Борисівна, доцент кафедри мов і методики їх викладання Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка). В обговоренні взяв участь і начальник ОВА В’ячеслав Чаус.

функц.3

функц.4