ДОПОВІДЬ ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКОГО СКЛАДУ КАФЕДРИ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН НА ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

23 лютого 2023 року на платформі Zoom відбулась ХХVІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Музичне виконавське мистецтво: традиції та сучасність» в рамках щорічного фестивалю "Дні Ревуцького в Україні".

Голова оргкомітету - Володимир СУХОВЕРСЬКИЙ, директор Чернігівського фахового музичного коледжу імені Л.М. Ревуцького, заслужений діяч мистецтв України, голова обласного методичного об'єднання викладачів мистецьких шкіл, доцент кафедри мистецьких дисциплін (за сумісництвом).

Із доповідями виступили:

Олег ВАСЮТА - доктор мистецтвознавства, професор, завідувач кафедри мистецьких дисциплін, заслужений діяч мистецтв України, заслужений працівник культури України, член Всеукраїнських музичних спілок;

Юлія ГРИЦУН - кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри мистецьких дисциплін, член Національної спілки композиторів України.