Фінальний етап XXIII Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів

Цього тижня Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка зустрічає юних винахідників з України і Молдови для проведення турніру.

З 14 до 19 січня 2023 року у дистанційній формі на базі навчально-наукового інституту професійної освіти та технологій відбудеться фінальний етап XXIII Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів. До участі у турнірі запрошені команди з 3-5 учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти. Команди будуть презентувати свої творчі ідеї розв’язання технічних проблем, враховуючи закони фізики і техніки. У ході турніру учасники будуть виконувати по черзі ролі «Винахідника», «Патентознавця» і «Технолога». Винахідник пропонує ідею нового технічного рішення. Патентознавець висловлює своє заключення щодо надання на нього патенту. Технолог, у свою чергу, дає оцінку можливості впровадження винаходу на виробництві.