Тримаємо науковий фронт

Тримаємо науковий фронт

Доктор педагогічних наук, професор кафедри дошкільної та початкової освіти Т. Л. Гавриленко взяла участь у міжнародній конференції з історії освіти «Історія освіти як кураторство: методи, інтерпретації та технології в епоху глобальних потрясінь» (‘Histories of Education as Curation: Methods, Interpretations and Technologies in an Age of Global Upheaval’).

Науковий захід був організований Британським товариством історії освіти (History of Education Society, UK) та проведений 18-20 жовтня 2022 р. у м. Екзетер. У ньому взяли участь близько 60 науковців з різних країн (Україна, Велика Британія, Ірландія, Іспанія, Італія, Японія, Австралія, США, Бразилія).

У своїй доповіді Т. Л. Гавриленко висвітлила питання формування історико-педагогічних знань у майбутніх учителів під час вивчення дисциплін педагогічного циклу засобами нових інформаційних технологій (крізь призму багаторічного досвіду роботи в Національному університеті «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка).

У межах конференції відбулися загальні збори Британського товариства історії освіти, прем’єрний показ фільму «Відродження минулого – Історія історичних вистав» (‘Restaging the Past – The story of Historical Pageants’). Для учасників заходу також була організована екскурсія до архіву Екзетерського собору.

Учасники конференції висловили свою солідарність з Україною та слова підтримки українському народові.