V Всеукраїнська студентська науково-практична конференція м. Ніжин 25.11.2022

V Всеукраїнська студентська науково-практична конференція м. Ніжин 25.11.2022

Викладачі та студенти кафедри мистецьких дисциплін, факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв взяли участь у роботі V Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Мистецька освіта очима молодого науковця», що відбулась 25 листопада 2022 р. у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя. На пленарному засіданні з доповіддю виступив магістрант 2 курсу 66 гр., спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) Роман Капара з доповіддю на тему: «Інноваційні методи розвитку критичного мислення учнів на уроках мистецтва» (науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор кафедри мистецьких дисциплін Скорик Тамара Володимирівна).

На секційних засіданнях взяли участь магістранти та аспіранти спеціальностей 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) та 025 Музичне мистецтво яких підготували доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри мистецьких дисциплін – Дорошенко Тетяна Володимирівна; доктор педагогічних наук, доцент, професор – Скорик Тамара Володимирівна; викладач Прищепа Олена Петрівна:

Гончаренко Сергій Володимирович – аспірант Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка. Тема: «Методичні аспекти формування готовності майбутніх учителів музичного мистецтва до саморозвитку у вокально-педагогічній діяльності».

Виноградський Євгеній Євгенович – магістрант 1 курсу спеціальності 025 Музичне мистецтво. Тема: «Формування теоретично-практичної компетентності учнів мистецьких шкіл на уроках музичної грамоти та практичного музикування».

Сіліна Лілія Валеріївна – магістрантка 1 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво). Тема: «Формування емоційної культури молодших школярів на уроках мистецтва».

Пархоменко Анастасія Олександрівна – магістрантка 1 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво). Тема: «Проблема формування світогляду молодших школярів засобами української народної пісні».

Левкович Катерина Анатоліївна – магістрантка 2 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво). Тема: «Формування у молодших школярів основ музично-ритмічної культури засобами хореографічних рухів».

Трубіна Ксенія Олексіївна - магістрантка 1 курсу спеціальності 025 Музичне мистецтво. Тема: «Набуття навичок різних манер співу у процесі підготовки викладача вокалу».

Сипко Данило Дмитрович – магістрант 1 курсу спеціальності 025 Музичне мистецтво. Тема: «Вплив жанру рок-опери на вокальну культуру учнів мистецьких шкіл».

Карпенко Ірина Василівна – магістрантка 1 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво). Тема: «Дидактичні підходи до формування емоційної стабільності учнів на уроках музичного мистецтва».

Тези доповідей всіх учасників будуть опубліковані в електронній збірці тез конференції.