Участь у VІ Всеукраїнській науково-практичній конференції м. Кременчук

Участь у VІ Всеукраїнській науково-практичній конференції м. Кременчук

Викладачі та студенти кафедри мистецьких дисциплін, факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т .Г. Шевченка в режимі онлайн взяли участь в VІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Людина в інформаційному просторі», що відбулась 17 листопада 2022 року на базі Факультету права, гуманітарних і соціальних наук Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

З доповідями та подальшою публікацією тез виступили:

Солдатенко Олександр Ігорович, Доцент кафедри мистецьких дисциплін. Тема доповіді: «Організація культурно-дозвіллевої діяльності в інформаційному суспільстві»

Кульбако Анастасія Василівна, студентка 3 курсу, 35 групи спеціальності 028 Менеджмент соціокультурної діяльності. Тема доповіді: «Аналіз змін у діяльності організацій соціокультурної сфери в зв'язку з карантинними обмеженнями на прикладі Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана».
Науковий керівник – Солдатенко О. І.

Максименко Катерина Вікторівна, Магістрантка 1 курсу, 57 групи, спеціальності 028 Менеджмент соціокультурної діяльності. Тема доповіді: «Використання інформаційно-комунікативних технологій для популяризації культурно-просвітницьких заходів серед населення».
Науковий керівник – Солдатенко О. І.