ХХІІІ Міжнародний «Тиждень освіти дорослих» в Україні: ЗАХИСТ УКРАЇНСЬКИХ ДІТЕЙ І ДОРОСЛИХ ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЖИТТЯ КУЛЬТУРНОЇ І ПРИРОДНОЇ СПАДЩИНИ СВІТУ

Професорка кафедри дошкільної та початкової освіти Антоніна Міненок взяла участь у ХХІІІ Міжнародному «Тижні освіти дорослих» в Україні, який було організовано та поведено в цому році кафедрою глобальної економіки Національного університету біоресурсів і природокористування України (11 – 17 вересня 2022 р.).

Під час організації та проведення кожного тематичного дня обговорювалися різні питання освіти, освітнього руху особистісного вдосконалення дорослих людей. На сесії «ЗБЕРЕЖЕННЯ МАЙБУТНЬОГО ПРИРОДНОЇ СПАДЩИНИ СВІТУ: ЕКОНОМІКА, ЕКОЛОГІЯ, ТЕХНОЛОГІЯ» Антоніна Міненок виступила з доповіддю «Алгоритм здоров’ятворення молодшого школяра в небезпечних умовах».
Науковий захід «Тиждень освіти дорослих» цього року спрямовано на втілення заклику Генерального директора ЮНЕСКО Одрі Азуле щодо російської війни проти України: «Це – ескалація насильства, яка призводить до загибелі цивільних, у тому числі дітей, і є абсолютно не прийнятною». Він також зазначив на збереженні культурної спадщини для майбутніх поколінь всім міжнародним співтовариством, окрім того він зауважив, що для захисту майбутнього навчальні заклади повинні вважатися святинями.

изображение viber 2022 09 14 17 01 39 613