Голова Чернігівської ОВА В'ячеслав ЧАУС зустрівся з викладачами та співробітниками факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв

Сьогодні до Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка завітав голова Чернігівської ОВА В'ячеcлав ЧАУС.

Разом із ректором закладу Олегом ШЕРЕМЕТОМ він зустрівся з викладачами та співробітниками факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв, одного із найпотужніших підрозділів ЗВО, що підтверджено як результатами рейтингування 2022, так і показниками цьогорічної вступної кампанії. Від імені науково-викладацького складу та студентської спільноти СТРІЛЕЦЬ С.І., декан факультету, щиро подякувала за тісну співпрацю на освітянському фронті та затвердження Обласної програми матеріальної підтримки окремих категорій громадян для здобуття вищої освіти на 2022/2023 навчальний рік в університетах, розташованих на території Чернігівської області. Своєю чергою, цитуючи Вінстона Черчилля, В'ячеcлав ЧАУС пообіцяв робити те, що необхідно, аби наблизити довгоочікувану перемогу, а не марно говорити: "Ми робимо все, що можемо". Так, продовжуючи словами британського політика, «інколи навіть максимуму наших можливостей виявляється недостатньо, і нам доводиться робити те, що ми раніше вважали вище за свої сили"

IMG 7388032ef678d29e416b94f5ec6c0a4f V