Розпочато набір студентів для участі у науково-дослідницькому стажування Mitacs Globalink Research Internship у 2023 році

Канадська організація Mitacs 11 серпня розпочала набір студентів для участі у науково-дослідницькому стажування Mitacs Globalink Research Internship у 2023 році.

Організація запрошує студентів 3-го курсу денної форми навчання українських університетів різних освітніх спеціальностей (інженерні, технічні, математичні, гуманітарні та соціальні науки) взяти участь у програмі Сanada's Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine, що триватиме 12 тижнів у одному з канадських університетів.

Програма Mitacs Globalink Research Internship включає:

• роботу над спільним проєктом з професором канадського університету (враховуючи наукові інтереси, знання та попередньо отриманий досвід студента);
  • переліт маршрутом «Україна-Канада» та «Канада-Україна»;
  • трансфер з аеропорту до місця проживання;
  • стипендію на житло та харчування;
  • медичне страхування;
  • зарахування на період стажування до канадського університету;
  • підтримку студентів-менторів канадського університету;
  • можливість відвідування заходів, воркшопів, семінарів з професійного розвитку;
  • сертифікат, що підтверджує проходження програми Globalink Research Internship.

Для участі у програмі Globalink Research Internship студенти подають наступні документи:

1. Онлайн-заявка на участь у програмі.

2. СV з описом наукових інтересів (шаблон).

3. Лист-рекомендація від професора чи наукового керівника з описом досвіду досліджень та наукових інтересів (інструкція).

4. Виписка з оцінками від університету (підтвердження рівня середнього академічного балу вище 80%).

Рівень володіння мовою визначається професоромз Канади під час Skypeінтерв’ю.

Дедлайн подачі заявок – 22 вересня 2022 року.

Детальні вимоги та інструкції щодо заповнення документів розміщені на сайті Mitacsua.org.

Контактна особа: Альона Романюк, +380937210800,