Оголошується конкурс історій "Громадянське суспільство, бізнес та влада - кращі практики співпраці"

Оголошується конкурс історій  "Громадянське суспільство, бізнес та влада - кращі практики співпраці"

За дорученням Міністерства освіти і науки України Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє, що Міністерство культури та інформаційної політики України, Секретаріат Кабінету Міністрів України разом з Центром демократії та верховенства права, ІСАР Єднання, Українським незалежним центром політичних досліджень і Агентством СІНА з міжнародного розвитку проводить конкурс історій «Громадянське суспільство, бізнес та влада - кращі практики співпраці», який покликаний популяризувати успішну тристоронню співпрацю між секторами й результати їх спільної роботи задля розвитку суспільства відповідальних громадян та сильної, незалежної України.

За результатами конкурсу буде сформовано Збірник історій про кращі спільні проєкти організацій громадянського суспільства, бізнесу та органів влади, який підсвітить успіхи такої співпраці та надихатиме майбутні тристоронні ініціативи.

У серпні 2022 року після створення Збірника буде організовано публічну подію з нагоди закінчення кампанії за участю представників Міністерства культури та інформаційної політики України, Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства України й учасників історій.

Поділитися власною історією можна, заповнивши форму за посиланням до 31 липня 2022 року включно: https://forms.gle/fr7n1UyVsJiiyiDw5

Більше інформації в анонсі конкурсу історій.