Зустріч зі стейкхолдером Ольгою Харченко та обговорення змін до ОПП 025 Музичне мистецтво першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

16 червня 2022 року відбулась онлайн-зустріч робочої групи та здобувачів ОПП зі стейкхолдером Ольгою Михайлівною Харченко - директоркою Комунального позашкільного навчального закладу "Гончарівська школа мистецтв" Гончарівської ОТГ Чернігівської області. У ході зустрічі було обґрунтовано виконане нами побажання пані Ольги щодо збільшення навчального навантаження на дисципліну Постановка голосу / Хорове диригування / Оркестрове диригування, продемонстровано новий навчальний план і порівняно із попереднім, а також переосмислено роль об'єднаних територіальних громад та важливість роботи викладачів мистецьких шкіл ОТГ Чернігівщини у нинішніх геополітичних і соціокультурних реаліях.