IX Міжнародна науково-практична конференція «Регіональні культурні, мистецькі та освітні практики»

27 квітня 2022 р. викладачі, аспіранти та магістранти кафедри мистецтких дисциплін, факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв, Національного  університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка взяли участь в ІХ Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції «Регіональні культурні, мистецькі та освітні практики» в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі.
У ході конференції було розглянуто актуальні і важливі питання, зокрема: історія, теорія і практика сучасного мистецького краєзнавства; культурологічні концепти загальної та мистецької педагогіки; теоретичні та практичні засади професійної підготовки майбутніх учителів і викладачів мистецького спрямування й мистецько-педагогічна та мистецько-оздоровча діяльність в закладах освіти в умовах воєнного стану в Україні.

На пленарному засіданні виступили викладач кафедри Олена Прищепа з доповіддю «Підвальні вечорниці» у гуртожитку НУЧК під час бомбардування Чернігова (березень 2022)» та здобувачка другого, магістерського рівня освіти Вероніка Мартиненко (науковий керівник – кандидат педагогічних наук Олександр Солдатенко) з доповіддю «Натан Рахлін – видатний український диригент XX століття»

Програма ІХ Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Регіональні культурні, мистецькі та освітні практики»

Збірка «Регіональні культурні, мистецькі та освітні практики»

Сертифікати:

Богданович Лілія Григорівна