ЗУСТРІЧ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРОМ ТА ОБГОВОРЕННЯ ПИТАНЬ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ПРАКТИКИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ (спеціальність 025 Музичне мистецтво ступеня вищої освіти "Бакалавр")

17 травня відбулася зустріч робочої групи та здобувачів ОПП 025 Музичне мистецтво освітнього ступеня "Бакалавр" з Ольгою Андріївною АСТАФ'ЄВОЮ - стейкхолдером, заслуженим працівником культури України, директором Комунального закладу позашкільної мистецької освіти "Чернігівська музична школа імені Стефана Вільконського".

Обговорено питання щодо проведення практики в умовах воєнного стану, зокрема закцентовано увагу практикантів на вивченні плану евакуації приміщень мистецьких шкіл та діях у разі обвалу чи займання.

Ухвалено рішення щодо відтермінування концертно-виконавської практики в очній формі у зв'язку із тимчасовим загостренням геополітичної ситуації.