Програма заходів Тижня факультету фізичного виховання

Програма заходів Тижня факультету фізичного виховання

14 березня (понеділок) - День студентського активу

1300«Веселі старти» серед студентських збірних команд курсів.

15 березня (вівторок) - День кафедри спорту

1300 – «Марафон спортивних ігор» (волейбол, баскетбол, гандбол). Товариська зустріч між збірними командами викладачів факультету фізичного виховання та збірною командою студентів IV курсу. У перервах конкурси для студентів.

16 березня (середа) - День кафедри педагогіки, психології і методики фізичного виховання

920-1120 – відеопрезентація «Сучасні технології у фізичному вихованні і спорті».

Конкурс серед студентів та викладачів «Металева рука» (кистьова динамометрія), «Найміцніший подих» (спірометрія), «Найбільший біцепс» (об'єм).

1300 – практичний конкурс «Ігровий метод як засіб підвищення ефективності занять з фізичного виховання для дітей молодшого шкільного віку» для студентів 3-5 курсів факультету фізичного виховання.

Переможцям та призерам конкурсів передбачено заохочувальні призи у вигляді додаткових балів з дисциплін кафедри.

17 березня (четвер) - День кафедри гімнастики хореографії і плавання

1500 – «Конкурс хореографії» (актова зала університету). У програмі заходу конкурс молодих балетмейстерів, сольні виступи, постановки.

18 березня (п'ятниця) - День кафедри біологічних основ фізичного виховання, здоров’я і спорту

1300 – гра-марафон «Подорож по країні здоров’я». У грі візьмуть участь студенти 1 курсу. Місце проведення - спортивний корпус №2; форма проведення - «вертушка».

1600 - святковий концерт (актова зала університету)

Приходь, бери участь, перемагай!