День відкритих дверей

День відкритих дверей

Вступнику, вже добігає завершення твоє навчання у школі і настає ще більш відповідальна пора!

• Як знайти своє місце в сучасному світі
  • Як відчути своє майбутнє професійне «Я»
  • Як обрати університет своєї мрії

На ці та десятки інших запитань, що хвилюють тебе і твоїх батьків, ви зможете отримати кваліфіковані відповіді на онлайн-дні відкритих дверей Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка - найкращого ЗВО Галактики

Саме таким наш НУЧК став завдяки найкращим у Галактиці студентам. А ти хочеш бути серед них?

Тоді запрошуємо тебе і твоїх рідних на онлайн-день відкритих дверей, що відбудеться 9 лютого 2022 року о 17:30

Щоб стати учасником ОНЛАЙН-ДНЯ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ, заповни реєстраційну форму за посиланням https://forms.gle/6Z43En1ciqVSU3xt6

Після реєстрації на вказаний e-mail ми надішлемо посилання на конференцію в Zoom

«Відкривши двері» Галактичного НУЧКу, ти отримаєш:

• інформацію про освітні програми та спеціальності;
  • «живе» спілкування зі студентами;
  • відповіді на всі запитання, які тебе хвилюють.

А у прямому ефірі на тебе чекатимуть:

АНАТОЛІЙ ТИМОШЕНКО - проректор, який переконав декілька поколінь студентів у тому, що вони – найкращі в Галактиці. Він розповість про переваги вищої освіти та як її правильно здобувати. Разом ви з’ясуєте – чого ти прагнеш і очікуєш від навчання в університеті?

НАТАЛІЯ НОСОВЕЦЬ – відповідальний секретар приймальної комісії, яка проведе вас шляхом від складання ЗНО до подачі заяв, виставляючи «маячки» на найбільш небезпечних ділянках вступної кампанії, яка обов’язково закінчиться оптимістичним і щасливим Stories в Instagram із підписом: «Ура! Я – студент «свого» університету!»

ПОЛІНА ГОМБАЛЕВСЬКА та МАКСИМ ТРУБЕНОК – представники Студентського парламенту, які розкажуть про те, хто в університеті відповідальний за захист прав студентів і насичене студентське життя. І, звісно, хто як не студенти щиро та відверто розкажуть про все, що турбує абітурієнтів?