Науково-методична співпраця академічних та практичних психологів

Науково-методична співпраця академічних та практичних психологів

18 листопада 2021 року Алла Олексіївна Лісневська - доцент кафедри загальної, вікової та соціальної психології НУЧК імені Т.Г.Шевченка, - взяла участь у роботі онлайн-студії психологічної служби Чернігівщини.

На заході, організованому Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Чернігівській області, розглядалися проблеми збереження психічного здоров’я учасників освітнього процесу.

Доповідь А.О.Лісневської була присвячена аналізу клінічних ознак і соматичних проявів депресії, методів терапії депресії. До колективного обговорення теми доповіді долучилися фахівці психологічної служби закладів професійної освіти області: Новгород-Сіверського, Ніжина, Чернігова, а також методистка Навчально-методичного центру психологічної служби у системі освіти Чернігівської області ЧОІППО імені К.Д.Ушинського.