Лекторій до Дня працівників соціальної сфери

Лекторій до Дня працівників соціальної сфери

4 листопада 2021 року в ННІ психології та соціальної роботи відбувся захід, приурочений до Дня працівників соціальної сфери - лекторій на тему «Соціальна робота в Латинській Америці: історичні лінії, сучасні тенденції».

У проведеній доктором педагогічних наук, доцентом Н.І.Зайченко лекції було розглянуто питання періодизації історії соціальної роботи в Латинській Америці, соціально-історичних особливостей становлення професійної соціальної роботи в регіоні, а також окреслено окремі історичні й сучасні тенденції освіти соціальних працівників на прикладі Чилі та Аргентини.

На лекції були присутні представники керівництва ННІ психології і соціальної роботи – професор Л.М.Завацька, доцент О.В.Михайленко, доцент О.Г.Платонова, завідувачка кафедри соціальної роботи та освітніх і педагогічних наук Л.В.Рень, викладачі кафедри соціальної роботи та освітніх і педагогічних наук Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка, викладачі кафедри соціальної роботи та педагогіки вищої школи Волинського національного університету імені Лесі Українки, здобувачі освітніх програм "Соціальна педагогіка" та "Соціально-виховна робота з дітьми та молоддю".