Волонтерська діяльність у службі пробації

Залиште оцінку
(1 голос)
Волонтерська діяльність у службі пробації

22 вересня у межах проєкту «Рука допомоги» студенти Навчально-наукового інституту психології та соціальної роботи зустрілися з начальницею Деснянського районного відділу філії Державної установи "Центр пробації" в Чернігівській області, майором внутрішньої служби Вікторією Дрозд.

Пробація – це альтернатива позбавлення волі, що передбачає відбування засудженими покарання в громаді без ізоляції від суспільства.

Пані Вікторія акцентувала увагу, що для того, щоб правопорушники скористалися шансом на виправлення та можливостями для змін, пробація залучає фахівців з соціальної роботи різних служб, представників громадських організацій та волонтерів.

Пробація і волонтерство в пробації – це безпека громади та зменшення злочинності на рівні громад та країни у цілому (зменшення кількості постраждалих та жертв домашнього, гендерно-орієнтованого насильства, крадіжок та ін.).

Студенти подивилися мультфільм «Як Жека не потрапив за грати», з’ясували, як можна стати волонтером пробації, які перспективи розвитку послуг служби пробації у територіальних громадах.

Ініціатива підтримується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні в рамках проєкту ПРООН "Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні", що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

 

 

КОНТАКТИ

З нами можна зв'язатись за вказаними контактами

Адреса: 14013, м Чернігів вул. Гетьмана Полуботка, 53

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178

 

Ми в соціальних мережах FB IG YT TG