Залучення студентів магістратури до вебінару «Академічна доброчесність і підготовка навчально-методичних матеріалів»

15 вересня 2021 р. професор кафедри дошкільної та початкової освіти Антоніна Міненок зі студентами першого курсу магістратури спеціальностей 012 Дошкільна освіта та 013 Початкова освіта долучилися до вебінару «Академічна доброчесність і підготовка навчально-методичних матеріалів».

Під час вебінару студенти мали можливість ознайомитись з актуальною інформацією, яка є важливою в процесі роботи над магістерськими проектами.

Фахівці НАЗЯВО Олена Єременко, Іван Назаров та Андрій Сідляренко ґрунтовно та аргументовано розкрили важливі проблеми щодо інформаційних систем перевірки наукових робіт на плагіат, особливості критеріїв та процедури виявлення плагіату в навчально-методичних матеріалах та наукових роботах різного рівня, роботу системи внутрішнього та зовнішньо забезпечення якості освіта та ін.

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178