Участь у міжнародному проєкті

Участь у міжнародному проєкті

14 вересня 2021 року викладачі факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв (Світлана Стрілець, Юлія Лимар, Марина Коновальчук, Оксана Дженджеро, Ірина Мірошник, Наталія Кириленко) та Лариса Колесник розпочали роботу в межах міжнародного проєкту «Навчаємось разом» для викладачів ЗВО та ЗФПО, які здійснюють підготовку вчителів початкової школи.

Під час першого вебінару відбулося знайомство учасників, обговорення плану роботи в межах проєкту, можливості використання фінського досвіду підготовки педагогів для удосконалення освітніх програм Початкова освіта ОС «бакалавр», «магістр» в українських ЗВО.

Цікавими були доповіді викладачів Гельсінського університету Туї Лаурен та Ярі Лавонена про систему освіти загалом та педагогічну освіту у Фінляндії.

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178