Підсумкова конференція виробничої (літньої) практики

Залиште оцінку
(1 голос)
Підсумкова конференція виробничої (літньої) практики

14 вересня в приміщенні Читального залу Наукової бібліотеки Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка була проведена підсумкова конференція виробничої (літньої) практики студентів кафедри соціальної роботи та освітніх і педагогічних наук.

На заході були присутні студенти 2-4 курсів ОП «Соціальна педагогіка», «Соціально-виховна робота з дітьми та молоддю», «Психологія», директорка Навчально-наукового інституту психології та соціальної роботи Людмила Миколаївна Завацька, керівниця літньої практики, доцентка Оксана Георгіївна Платонова, керівниця практики університету Тетяна Михайлівна Тимошенко, завідувачка кафедри соціальної роботи та освітніх і педагогічних наук Лариса ВасилівнаРень, старший викладач Ліна БорисівнаМахоткіна, директорка програми оздоровлення, відпочинку та розвитку навичок 21 століття для дітей «Leader Land у Водограї», директорка громадської організації Центр розвитку «Лідер» Ірина ВалеріївнаДейнеко.

Доповідачами на конференції були представники команди наставників, бази практики, туристично-оздоровчого табору відпочинку «Leader Land у Водограї». Який знаходиться в смт Чинадієво Мукачівського району Закарпатської області.

Під час конференції вдалося обговорити теоретичні та практичні аспекти ряду актуальних питань:

1. КОНЦЕПЦІЯ СУЧАСНОГО ТАБОРУ, ЦІННОСТІ, ЦІЛІ, РЕАЛІЗАЦІЯ Федір Могильний.

2. ОСОБЛИВОСТІ АНІМАЦІЙНОЇ ПРОГРАМИ У ТАБОРІ LEADER LAND Ганна Шевченко.

3. ВІКОВА ГРУПА – СІМЕЙНОГО ТИПУ Валерія Високос.

4. ТИМБІЛДИНГ У ТАБОРІ, ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ Валерія Романенко.

5. ВКЛЮЧЕННЯ В ПРОГРАМУ, ВИХОВАННЯ ЛІДЕРСЬКИХ ЗДІБНОСТЕЙ Кирило Савчук.

6. СУЧАСНІ МЕТОДИ АРТ-ТЕРАПІЇ В ДИТЯЧОМУ ТАБОРІ Анастасія Дрижак.

7. КВЕСТИ ЯК ФОРМА ІНТЕРАКТИВНОГО НАВЧАННЯ Світлана Пулім.

8. РОБОТА З БАТЬКАМИ, ВЗАЄМОДІЯ, РОЗПОДІЛ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ Аліна Ільєнко.

У ході жвавих обговорень, Іриною Дейнеко було виокремлено, що концептуальною основою сучасного дитячого оздоровчого табору є створення безпечних, комфортних та розвиваючих умов відпочинку дітей. Створенні простору, де дитина, підліток може почуватися комфортно, безпечно та отримає підготовку до реального життя. А цілями сучасного дитячого оздоровчого табору є формування осередку впевнених, креативних, здатних приймати рішення і нести відповідальність лідерів, як серед дітей, підлітків так і серед педагогів, пошук нових форм і методів оптимізації розвитку і взаємодії з дітьми, підлітками та наставниками.

 

КОНТАКТИ

З нами можна зв'язатись за вказаними контактами

Адреса: 14013, м Чернігів вул. Гетьмана Полуботка, 53

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178

 

Ми в соціальних мережах FB IG YT TG