Участь у засіданні

Участь у засіданні

26 серпня 2021 року у загальноосвітній школі I-III ступенів №19 Чернігівської міської ради відбулося засідання професійної спільноти вчителів географії ЗЗСО м.Чернігова.

На запрошення консультанта ЦПРПП ЧМР Людмили Анатоліївни Павленко перед стейкхолдерами з доповіддю на тему „Основні напрямки та тенденції розвитку географічної науки Чернігівщини” виступив голова I (міського) та II (обласного) етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України, голова Чернігівського відділу Українського Географічного Товариства, завідувач кафедри географії Національного університету “Чернігівський колегіум” імені Т.Г.Шевченка, кандидат географічних наук, доцентОлександр Григорович Пархоменко.

Учасники семінару обмінялися думками щодо перспектив розвитку географічної освіти в області та залучення учнівської молоді до науково-дослідної роботи.