Науково-методичний семінар «Універсальна наукова картина світу в системі неперервної освіти людини»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас узяти участь у ІІІ науково-методичному семінарі «Універсальна наукова картина світу в системі неперервної освіти людини» 4 червня 2021 року з 13.00 по 15.00.

Мета заходу:

На основі моделі формування універсальної наукової картини світу (УНКС), універсального алгоритму всезагальних законів природи як методологічної основи для формування цілісної неперервної освіти, розкрити суть феномену людини та її призначення (біосоціальна природа людини та біоенергетична суть в її житті та суспільстві, довкіллі), як цілісної системи, на прикладі якої інтегруються знання природничо-наукової та соціально-гуманітарної складових УНКС; розкрити суть якісно нової методології освіти, яка формуватиме УНКС людини на основі причинно-системного підходу.

В програмі семінару:

• Модель формування універсальної наукової картини світу (УНКС) в науково-методичному обґрунтуванні міждисциплінарного причинно-системного підходу в розкритті призначення людини.
  • Універсальний алгоритм всезагальних законів природи на принципі взаємодії людини зі світом.
  • Розкриття біосоціальної природи та біоенергетичної сутності людини в її житті та суспільстві, довкіллі через розкриття поняття ноосфери як об’єднаної енергосистеми людини, планети, людства.
  • Суть нової методології освіти, що формує універсальну наукову картину світу на основі причинно-системного підходу у вихованні та навчанні людини.
  • Основи педагогічної системології та енергоінформаційної її складової. Важливість об’єднаної енергосистеми в навчанні та вихованні, сила прикладу та слова.
  • Оголошення освітнього курсу з нової методології освіти в Центрі освіти дорослих в Чернігові на базі ГО «Громадський науково-дослідний центр універсальних технологій розвитку людини» (серпень 2021); залучення до співпраці ініціативних, творчих викладачів, учителів закладів освіти Чернігова, Чернігівської області та інших громадських організацій, соціальних служб, центрів зайнятості населення тощо.

Формат семінару: інтерактивна форма проведення семінару – основні доповіді за темою семінару з інтерактивним обговоренням після кожного виступу, запитаннями та дискусією.

Робота семінару з 13.00 до 15.00 без перерви

Режим роботи:

Вхід на семінар за посиланням о 12.50

Попередня реєстрація на семінар за гул-формою або перехід за QR-кодом.

Вхід в он-лайн семінар вільний за посиланням

Оргкомітет заходу:

1. Колесник М.О. доктор педагогічних наук, ГС «Міжнародна наукова школа Універсології», співголова ГО «Громадський науково-дослідний центр універсальних технологій розвитку людини», доцент кафедри біології Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка, тел.: 066-180-19-95

2. Жиденко А.О. доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри біологічних основ фізичного виховання, здоров’я і спорту Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка, ГО «Громадський науково-дослідний центр універсальних технологій розвитку людини», тел.: 095-841-78-06

3. Демченко Н.Р. кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, ГО «Громадський науково-дослідний центр універсальних технологій розвитку людини», тел.: 050-465-53-09

4. Лісогор Т.М. універсолог, психосистемолог, ГС «Міжнародна наукова школа Універсології», ГО «Громадський науково-дослідний центр універсальних технологій розвитку людини»

Сторінка ГО "Громадський науково-дослідний центр універсальних технологій розвитку людини" https://www.facebook.com/Public.Research.Centre.NGO

Контактні телефони: +38066-180-1995, +38 095-841-78-06