Науково-методичний онлайн-семінар з психології

Науково-методичний онлайн-семінар з психології

23 квітня 2021 року в Інституті психології та соціальної роботи НУЧК імені Т.Г.Шевченка відбудеться черговий VIIІ-й науково-методичний онлайн-семінар «Актуальні проблеми сучасної фундаментальної та прикладної психології».

Організатором заходу виступає кафедра загальної, вікової та соціальної психології імені М.А.Скока.

Заплановано виступи:

ДРОЗДОВА Олександра Юрійовича – завідувача кафедри загальної, вікової та соціальної психології імені М.А.Скока НУЧК імені Т.Г.Шевченка, доктора психологічних наук, доцента.
Тема – Соціальні уявлення представників вітчизняної психологічної спільноти про коронавірусну пандемію.

МАХНІЯ Миколи Михайловича – практичного психолога КУ «Інклюзивно-ресурсний центр №1» Чернігівської міської ради.
Тема – Дотримання міжнародних стандартів діагностики дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивно-ресурсному центрі.

Початок заходу об 1100.

Семінар відбуватиметься на відеоплатформі GoogleMeet.

Посилання: https://meet.google.com/fyq-tzjr-yug

ЗАПРОШУЄМО КОЛЕГ-ПСИХОЛОГІВ ДО УЧАСТІ!

Телефон: (04622) 3-22-54