Міжнародна науково-практична конференція

Міжнародна науково-практична конференція

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у VІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні проблеми підготовки та професійного удосконалення працівників сфери освіти».

Конференція відбудеться 22-23 квітня 2021 року на базі Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.

Тематичні напрями роботи конференції:

1. Актуальні проблеми вищої освіти та педагогічної науки: історія, сучасність, перспективи розвитку.

2. Історичні, філософські, правові та організаційні проблеми підготовки та професійного удосконалення працівників освітньої сфери.

3. Психолого-педагогічні та методичні аспекти розвитку педагогічної освіти в Україні та за кордоном.

4. Інноваційні підходи і технології організації освітнього процесу в умовах дистанційного навчання: теоретичні, психолого-педагогічні, методологічні аспекти.

5. Особливості діяльності вчителя Нової української школи. Підготовка фахівців нового покоління для закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.

Інформаційний лист (завантажити)