ЗУСТРІЧ ІЗ ПРАКТИКОМ

ЗУСТРІЧ ІЗ ПРАКТИКОМ

10 грудня 2020 року в рамках вивчення курсу «Організація музично-театралізованої діяльності дошкільників» була проведена онлайн-лекція на тему: «Взаємодія вихователя ЗДО та музичного керівника у процесі музично-театралізованої діяльності» для студентів Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв, які навчаються за спеціальністю 012 Дошкільна освіта.

На зустрічі були присутні гарант освітньої програми даної спеціальності, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної та початкової освіти Анна Кошель, кандидат педагогічних наук, доцент означеної кафедри В. М. Кошель, викладачі кафедри мистецьких дисциплін О.Б. Власова, В.С. Вергунова, студенти 1-4 курсів, які навчаються за відповідною спеціальністю.

Тьютором виступила музичний керівник Комунального закладу "Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 5";"Ягідка"; (м.Полтава) Олена Осіпова.

Розглядались актуальні питання підготовки майбутнього вихователя до музично-театралізованої, музично-рухливої та музично-ігрової діяльності; ролі музики у повсякденному житті ЗДО; підбору музичного репертуару; співпраці вихователів та музичного керівника.

Дякуємо гості за цікаві та корисні практичні поради та власні спостереження!