МІЖНАРОДНА ЗУСТРІЧ

Залиште оцінку
(0 голосів)
МІЖНАРОДНА ЗУСТРІЧ

27 листопада 2020 в межах вивчення навчальної дисципліни «Методика організації музично-виховних заходів» (викладачі Вергунова В.С., Власова О.Б.) відбулася онлайн-зустріч студентів спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) із вчителем–практиком Наталією Сентищевою (Німеччина).

До зустрічі долучилися: Тамара Скорик, гарант освітньої програми спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво), доцент кафедри мистецьких дисциплін Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка, викладачі кафедри та студенти денної та заочної форм навчання, які навчаються за означеною спеціальністю.

На зустрічі учасники отримали можливість ознайомитися із системою музичної освіти дітей в Німеччині; зі специфікою організації позаурочної та позакласної музично-виховної роботи в початковій школі. Було обговорено низку питань, які стосуються структури уроку, позакласних заходів, підготовки документації та способів оцінювання учнів, методичного забезпечення, використання різних видів музичної діяльності у роботі з учнями початкової школи, особливостей її організації в умовах карантину.

 

КОНТАКТИ

З нами можна зв'язатись за вказаними контактами

Адреса: 14013, м Чернігів вул. Гетьмана Полуботка, 53

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178

 

Ми в соціальних мережах FB IG YT TG