АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ: НОВИЙ ДОСВІД

АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ: НОВИЙ ДОСВІД

26 листопада 2020 року в рамках академічної мобільності була проведена онлайн-лекція для студентів спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) в межах курсу «Вступ до спеціальності» на тему: «Професійна підготовка вчителя музичного мистецтва: зарубіжний досвід».

Тьюторами виступили Ірина Литвин, викладач Автономного Університету м.Букараманги (Колумбія), Індустріального Университету м.Сантандера та Іван Франсиско Педраса, асистент-стажер Санкт- Петербургскої державної консерваторії ім. М.Римського-Корсакова.

До зустрічі долучилися: Наталія Мозгальова, доктор педагогічних наук, завідувач кафедри музикознавства та інструментальної підготовки Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського; Тетяна Дорошенко, доктор педагогічних наук, завідувач кафедри мистецьких дисциплін Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка, Тамара Скорик, гарант освітньої програми спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво), доцент кафедри мистецьких дисциплін Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка Тетяна Мартинюк, доктор мистецтвознавства, завідувач кафедри музичного мистецтва та менеджменту Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка, викладачі кафедр та студенти денної та заочної форм навчання, які навчаються за означеною спеціальністю.

На зустрічі були обговорені питання різноплановості роботи вчителя музичного мистецтва в Колумбії, особливості їхньої підготовки в Колумбійських університетах. Важливі аспекти зустрічі-лекції стосувалися специфіки мотивації навчання студентів, взаємозв’язку професійного мистецького навчання та педагогічної діяльності, престижності професії, змісту навчання. Учасники мали можливість познайомитись із соціальними умовами, музичною культурою представленої країни, збагатити власні уявлення про музичну освіту у її міжнародному контексті.

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178