Виробничо-педагогічна практика студентів спеціальності Початкова освіта

Виробничо-педагогічна практика студентів спеціальності Початкова освіта

Студенти спеціальності Початкова освіта успішно проходять активну педагогічну практику на базі Чернігівської загальноосвітньої школи І ступеня № 25.

Педколектив школи усвідомлює, що в системі підготовки вчителя важливе місце належить педагогічній практиці,  тому створює всі умови для того,  щоб студенти узагальнили, систематизували та поглибили свої знання щодо загальнопедагогічних умінь і компетентностей, набутих в університеті.

Майбутні вчителі ознайомлюються з документацією, вивчають досвід роботи педагогів,  беруть активну участь у проведенні уроків, заходів, рухливих ігор на перервах. Приємно спостерігати,  як студенти розвивають свої потреби систематично поновлювати  знання та творчо їх застосовувати, формуючи індивідуальний стиль професійної діяльності.

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178