Зустріч студентів спеціальності Менеджмент СКД зі стейкхолдером

Зустріч студентів спеціальності Менеджмент СКД зі стейкхолдером

06 листопада 2020 року відбулася чергова зустріч студентів 48 групи заочної форми навчання спеціальності «Менеджмент СКД» зі стейкхолдером – Юрієм Володимировичем Ткачем – директором Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Ґалаґана.

На зустрічі були присутні завідувач кафедри музичного мистецтва та менеджменту соціокультурної діяльності, доктор мистецтвознавства, професор Мартинюк Тетяна Володимирівна; гарант ОПП Менеджмент СКД, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музичного мистецтва та менеджменту соціокультурної діяльності – Солдатенко Олександр Ігорович; члени робочої групи ОПП: Нехай Валентин Анатолійович, кандидат економічних наук, доцент, кафедри музичного мистецтва та менеджменту соціокультурної діяльності, Савицька Оксана, студентка IV курсу, заочної форми навчання; Кульбако Анастасія, студентка I курсу, денної форми навчання; Богданович Володимир Володимирович, викладач кафедри музичного мистецтва та менеджменту соціокультурної діяльності та студенти-випускники 48 групи заочної форми навчання спеціальності «Менеджмент СКД» Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка.

Стейкхолдер під час лекції поділився цікавим власним досвідом організації роботи Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Ґалаґана в якості директора за останні 5 років. Розповів про науково-дослідну та виставково-галерейну діяльність художнього музею, про збереження та реставрацію музейних експонатів, поповнення музейного фонду. Студенти ознайомилися з арт-проєктами організованими закладом та на його території, а також із перспективами подальшої роботи в цьому напрямку.

Під час жвавої бесіди були обговорені питання особливості професії менеджера СКД, затребуваність фахівців цієї спеціальності на ринку праці, зміст освітньої програми спеціальності менеджмент СКД, переваги та недоліки, внесені пропозиції щодо її вдосконалення.