Зустріч студентів спеціальності Менеджмент СКД зі стейкхолдером

Зустріч студентів спеціальності Менеджмент СКД зі стейкхолдером

04 листопаду 2020 року відбулася чергова зустріч студентів 48 групи заочної форми навчання спеціальності  «Менеджмент СКД» зі стейкхолдером – Шевчуком Олександром Івановичем - Начальником управління культури та туризму Чернігівської міської ради.

На зустрічі були присутні: завідувач кафедри музичного мистецтва та менеджменту соціокультурної діяльності, доктор мистецтвознавства, професор Мартинюк Тетяна Володимирівна, гарант ОПП Менеджменту СКД, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музичного мистецтва та менеджменту соціокультурної діяльності – Солдатенко Олександр Ігорович, члени робочої групи ОПП: Нехай Валентин Анатолійович, кандидат економічних наук, доцент, кафедри музичного мистецтва та менеджменту соціокультурної діяльності; Силко Євген Миколайович, кандидат педагогічних наук, доцент, кафедри мистецьких дисциплін; Силко Роман Миколайович, кандидат педагогічних наук, доцент, кафедри мистецьких дисциплін; Воронко Олег Григорович, кандидат історичних наук, доцент, кафедри музичного мистецтва та менеджменту соціокультурної діяльності; Савицька Оксана, студентка IV курсу, заочної форми навчання, кафедри музичного мистецтва та менеджменту соціокультурної діяльності; Кульбако Анастасія, студентка I курсу, денної форми навчання, кафедри музичного мистецтва та менеджменту соціокультурної діяльності; Богданович Володимир Володимирович, викладач кафедри музичного мистецтва та менеджменту соціокультурної діяльності та студенти-випускники 48 групи заочної форми навчання спеціальності  «Менеджмент СКД» Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка.

Стейкхолдер під час лекції поділився власним багаторічним досвідом роботи в якості керівника управління культури та туризму Чернігівської міської ради. Розповів про структурні підрозділи управління та заклади культури міста. Під час жвавої бесіди були обговорені питання особливості професії менеджера СКД, затребуваність фахівців цієї спеціальності на ринку праці, зміст освітньої програми спеціальності менеджмент СКД, переваги та недоліки, внесені пропозиції щодо її  вдосконалення.