МІЖНАРОДНА ЗУСТРІЧ У ФОРМАТІ ОНЛАЙН

МІЖНАРОДНА ЗУСТРІЧ У ФОРМАТІ ОНЛАЙН

26 жовтня 2020 року відбулася онлайн-зустріч із Наталією Кисіль – випускницею нашого факультету, викладачем-практиком, аспіранткою Остравського університету (Чехія).
До зустрічі приєдналися студенти Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, які навчаються за спеціальностями 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) та 025 Музичне мистецтво, викладачі та гаранти обох освітніх програм.

Обговорено особливості підготовки музичних педагогів до професійної діяльності у Чехії; порівняно методичну, теоретичну та практичну складові навчання в Остравському університеті та НУЧК за означеними спеціальностями; підкреслено важливість створення необхідних умов для розкриття потенційних можливостей самореалізації молодих фахівців у процесі оволодіння професією. Значну увагу приділено мотиваційним аспектам навчання студентів, змістовому наповненню навчальних дисциплін.

Родзинкою зустрічі став майстер клас зі студентами за темою «Використання Орф підходу у роботі з дітьми». Дякуємо нашій гості за творчу атмосферу, відкритість та щирість у спілкуванні.

Відео онлайн зустрічі 1

Відео онлайн зустрічі 2