МІЖНАРОДНА ЗУСТРІЧ У ФОРМАТІ ОНЛАЙН

Залиште оцінку
(0 голосів)
МІЖНАРОДНА ЗУСТРІЧ У ФОРМАТІ ОНЛАЙН

26 жовтня 2020 року відбулася онлайн-зустріч студентів Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка

факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв, які навчаються за спеціальністю 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) та викладачів кафедри мистецьких дисциплін (доц. Вергунова В.С., доц. Скорик Т.В., гарант освітньої програми означеної спеціальності) з випускницею цього факультету, викладачем-практиком, аспіранткою Остравського університету (Чехія), НАТАЛІЄЮ КИСІЛЬ. 

Розглядалась специфіка підготовки учителів музичного мистецтва до музично-педагогічної діяльності у Чехії; порівнювались та обговорювались особливості методичної, теоретичної та практичної складових навчання в університеті за обраною спеціальністю; важливість створення необхідних умов для розкриття потенційних можливостей самореалізації майбутніх фахівців у процесі оволодіння професією. Значну увагу приділяли мотиваційним аспектам навчання студентів, змістовому наповненню навчальних дисциплін. 

Родзинкою зустрічі став проведений майстер клас зі студентами за темою: «Використання Орф підходу у роботі з дітьми». Дякуємо нашій гості за творчу атмосферу, відкритість та щирість у спілкуванні.

 

Відео онлайн зустрічі 1                                       

Відео онлайн зустрічі 2

 

КОНТАКТИ

З нами можна зв'язатись за вказаними контактами

Адреса: 14013, м Чернігів вул. Гетьмана Полуботка, 53

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178

 

Ми в соціальних мережах FB IG YT TG