Зустріч студентів НУЧК спеціальності Менеджмент СКД зі стейкхолдером

Зустріч студентів НУЧК спеціальності Менеджмент СКД зі стейкхолдером

29 вересня 2020 року відбулася зустріч студентів спеціальності Менеджмент СКД зі стейкхолдером – Юлією Юріївною Солонець, директором Комунального закладу «Обласний центр народної творчості» Чернігівської обласної ради, підвідомчої організації Департаменту культури і туризму національностей та релігій Чернігівської ОДА, кандидатом педагогічних наук, доцентом, членом Національної хореографічної спілки України, заступником голови експертної ради з питань елементів нематеріальної культурної спадщини при Міністерстві культури та інформаційної політики України.

На зустрічі були присутні: гарант освітньої програми Менеджменту соціокультурної діяльності, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музичного мистецтва та менеджменту соціокультурної діяльності – Солдатенко Олександр Ігорович, викладач кафедри музичного мистецтва та менеджменту соціокультурної діяльності Богданович Володимир Володимирович та студенти денної та заочної форми навчання спеціальності «Менеджмент СКД» Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка.

Під час зустрічі стейкхолдер ознайомила студентів із специфікою роботи Менеджера СКД та перспективами подальшого працевлаштування випускників. Був обговорений Стандарт вищої освіти спеціальності 028 Менеджмент СКД та переваги нової освітньо-професійної програми, внесені побажання щодо збільшення годин «Виробничої практики» з метою збільшення конкурентоспроможності випускників на ринку праці.

Результати обговорення, висловлені пропозиції та зауваження стейкхолдера та студентів будуть враховані в оновленій освітній програмі.