Зустріч науково-педагогічних працівників кафедри мистецьких дисциплін зі стейкхолдерами

Зустріч науково-педагогічних працівників  кафедри мистецьких дисциплін зі стейкхолдерами

10.09.20 відповідно до графіку обговорення змін до освітніх програм у Національному університеті «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка відбулась зустріч науково-педагогічних працівників кафедри мистецьких дисциплін (проф..Дорошенко Т.В., доц..Скорик Т.В., доц..Силко Р.М., доц..Огієнко Д.П., ст..в.Кондратенко І.А.) та здобувачів спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) зі стейкхолдерами - директором СЗОШ № 2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов Наталією Горнюк, директором Чернігівського обласного палацу для дітей та юнацтва Іриною Мельниченко та методистом з естетичного напряму Харитоненко Антоніною.

На зустрічі розглядались питання щодо оновленого змісту ОП Середня освіта (Музичне мистецтво), які були внесені після обговорення зі студентським активом та стейкхолдерами у серпні 2020 року. Було відмічено важливість компетентностей, які формує освітньо-професійна програма означеного напрямку (гарант ОП - доцент кафедри мистецьких дисциплін Скорик Т.В.), розвитку soft skills студентів, емоційного інтелекту майбутніх учителів, ціннісного підходу до вчительської праці; достатність практичного навчання, представленого у ОПП та змістової наповненості вибіркових дисциплін для формування ключових компетентностей майбутніх фахівців.