XІІІ міжнародна наукова конференція пам’яті Анатолія Миколайовича Лапутіна

XІІІ міжнародна наукова конференція пам’яті Анатолія Миколайовича Лапутіна

"АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ БІОМЕХАНІКИ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ"

26 листопада 2020 року

І Н Ф О Р М А Ц І Й Н И Й    Л И С Т

ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ХІІІ міжнародної наукової конференції пам’яті Анатолія Миколайовича Лапутіна «Актуальні проблеми сучасної біомеханіки фізичного виховання та спорту», яка відбудеться 26 листопада 2020 року в Національному університеті «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка (Чернігів, Україна). Форма проведення – очна або очно-дистанційна (залежно від санітарно-епідеміологічного стану в регіоні).

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

1. Сучасний розвиток і викладання біомеханіки фізичного виховання та спорту.

2. Біомеханічні, педагогічні, медико-біологічні та психологічні аспекти фізичного виховання та спорту.

3. Біомеханічні, інформаційно-комунікаційні технології та конструкторські розробки у фізичному вихованні та спорті.

4. Педагогічні аспекти професійної підготовки майбутнього фахівця з фізичного виховання та спорту.

5. Сучасні проблеми здоров’я та здорового способу життя у педагогічній освіті.

6. Проблеми формування й удосконалення спортивно-технічної майстерності.

ВИДАННЯ ПРАЦЬ КОНФЕРЕНЦІЇ

Матеріали будуть опубліковані до початку роботи конфе­ренції у збірнику наукових праць «Вісник Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка», в якому публікуються оригінальні теоретичні та експериментальні роботи в галузі педагогіки (Серія: Педагогічні науки). Наказом МОН України № 409 від 17 березня 2020 р. «Вісник» включено до Переліку наукових фахових видань України, категорія «Б». Архів збірника розміщений за посиланням: https://visnyk.chnpu.edu.ua/arkhiv/

Завантажити інформаційний лист