Читаймо видатних педагогів онлайн

Читаймо видатних педагогів онлайн

У межах вивчення навчальної дисципліни «Теорія та методика виховання» (викладач – проф. Т.Л.Гавриленко) студенти 11 групи факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв долучилися до надзвичайно цікавих й актуальних онлайн-проєктів «Ми стоїмо на плечах наших попередників: Видатні педагоги-ювіляри», «Читаймо Сухомлинського онлайн», започаткованих Державною науково-педагогічною бібліотекою України імені В. О. Сухомлинського (ДНПБ України).

Майбутні вчителі початкових класів ознайомилися із маловідомими працями українських педагогів-гуманістів минулого століття Я.Ф.Чепіги «Народний вчитель і національне питання» (1912), «Моральне внушіння у справі виховання» (1913) та В.О.Сухомлинського «Відбиття у дзеркалі» (1966), «Дорослі в країні дитинства» (1967), «Добування внутрішньої краси» (1967), «Вчити вчитися» (1969).

Своїми враженнями від прочитаного вони поділилися на офіційній сторінці ДНПБ України у Facebook. Приємно, що коментарі студентів представлені в якості ілюстрації у статті доктора педагогічних наук, професора, члена-кореспондента НАПН України, директора ДНПБ України Л.Д.Березівської «Електронний ресурс “Видатні педагоги України та світу” й онлайн-проєкт “Ми стоїмо на плечах наших попередників: Видатні педагоги-ювіляри”» (Вісник НАПН України, 2020, 2(1) http://visnyk.naps.gov.ua/index.php/journal/article/view/54/83).