Як студенти НУЧК допомагають батькам учнів під час карантину

Як студенти НУЧК допомагають батькам учнів під час карантину

Карантин - це не тільки обмеження, але і нові можливості в освіті - вирішили викладачі та студенти факультету дошкільної,  початкової освіти і мистецтв. Це час допомоги тим, кому ми можемо допомогти, а саме дітям та їхнім батькам.

Під час дистанційної освіти самостійну роботу з курсу «Розвиток творчих здібностей молодших школярів» (викладач кафедри дошкільної та початкової освіти Марина Коновальчук) вирішили  зорієнтувати на розробку проєктів з підтримки розвитку обдарованості. Однак на вимогу часу зробити це вирішили шляхом поширення корисної інформації у соцмережах, а саме створення постерів та корисних порад батькам в умовах карантину.

Зокрема, набуває популярності книга талановитої студентки 41 групи Альони Клепацькоі «ДИВИСЬ! ПОБАЧИШ ВСЕСВІТ У СВОЇЙ ДИТИНІ» - посібник для батьків.

У соцмережах вона викладена з такою перемовою:

Дорогі батьки!

- Час карантину - непростий, особливо якщо ви цілий день проводите зі своїми дітьми.

- Однак це і час зближення, можливість краще пізнати свою дитину.

- Пропонуємо вам дізнатися про обдарованість саме вашої дитини!

Це унікальна електронна книга про різні види обдарованості вашої дитини, іх діагностику і розвиток.

Вона створена  Альоною Клепацькою, студенткою 41 групи факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв НУЧК імені Т.Г.Шевченка,  з неймовірною ❤️любов‘ю  до дитини і до педагогіки!

Корисного перегляду!

Згідно з даними соцмережі Фейсбук,  вже більше  2000 педагогів, батьків  продивилися книгу і скористалися порадами щодо розвитку обдарованості молодших школярів.

Багато схвальних коментарів і подяк  автору за таку корисну справу можна побачити на сторінках fb, Instagram.

Приємно, що і студенти НУЧК імені Т.Г. Шевченка можуть у цей непростий період принести користь сім’ям, які опинилися в непростих умовах карантину.

#допомога_батькам
#карантин_нові_можливості