Студенти-філологи самотужки й власноруч створюють і заповнюють систему завдань для курсу на сайті learningapps

4 курс швидко опановує новітні технології. У нашому дистанційному житті щодня з`являються сучасні застосунки, програми, плагіни.

Цього тижня курс "Дискурс та теорія комунікації", розроблений доцентом Васильєвою О.Г. та доктором філологічних наук Борисовим О.О., знайшов своє втілення онлайн.

Студенти 41 та 42 групи під керівництвом викладача Мойсеюк Ю.М. викладають у спільне користування кросворди з успішного спілкування, match-завдання для перевірки комунікативних навичок та здібностей, тести множинного вибору з ретельно відібраною термінологією, а також доводять свою здатніть до майбутньої педагогічної роботи, готові до будь-яких викликів вже як справжні вчителі!