«Математичні новини»

«Математичні новини»

У ході святкування Тижня факультету початкового навчання студентами третього курсу під керівництвом доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри дошкільної та початкової освіти Стрілець Світлани Іванівни було організовано та проведено щорічну студентську науково-практичну конференцію «Методика навчання математики у початковій школі: історія, сучасний стан, перспективи».

Конференція проходила у формі випуску «Математичних новин» з яскравими ведучими у студії та цікавими прямими включеннями. Оскільки охочих зробити свій внесок у дослідження методики навчання математики виявилося дуже багато, конференція проходила у два етапи.

Безпосередніми організаторами та активними учасниками  конференції були:

аспірант кафедри дошкільної та початкової освіти Запорожченко Тетяна Петрівна (узгодження сценарію);

студентка 32 групи Коваленко Анастасія (підготовка сценарію, ведуча);

студенти 32 групи Цикал Ірена,  Карпенко Нелі (відеозйомка, підготовка репортажів);

студентка 33 групи Лукаш Руслана (висвітлення результатів конференції в пресі);

студентка 32 групи Ященко Євгенія  (фоторепортаж).

Учасників конференції привітав Перший проректор, проректор з наукової роботи ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка, доктор історичних наук, професор Дятлов Володимир Олександрович.

Студенти проявили себе не лише талановитими науковцями, а й дуже творчими особистостями, зумівши зацікавити учасників та гостей конференції.