Зустріч з Володимиром Фризом

Зустріч з Володимиром Фризом

3 грудня о 13:00 годині у читальній залі Наукової бібліотеки ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка відбудеться зустріч з непересічною особистістю, лікарем, поетом, письменником, перекладачем, Володимиром Фризом.

Запрошуємо всіх бажаючих!

Довідка

Володимир Іванович Фриз більш відомий в Україні, і зокрема на Чернігівщині, як лікар-ортопед, який одним із перших в Україні розпочав виконувати унікальні для вісімдесятих років операції імплантації штучних суглобів. Закінчив Івано-Франківський медичний інститут. Кілька років перебував у Німеччині, з 1983 року живе і працює в Чернігові. Володіє кількома мовами.

Пише вірші, оповідання, має багатогранний талант перекладача. У 2014 році побачила світ книга інтимної лірики польських і німецьких поетів у його перекладі «Книга любові». Мова перекладів оригінальна, вишукана, мила, звучна. До книги також увійшли власні вірші, написані польською мовою та перекладені українською. Окрім того, Володимир Фриз переклав українською мовою надзвичайно популярну у Польщі і добре відому в Україні поему Адама Міцкевича «Пан Тадеуш».