Тиждень кращого факультету в ЧНПУ проходить дуже насичено

Тиждень кращого факультету в ЧНПУ проходить дуже насичено

Кафедра дошкільної освіти та початкового навчання й Академія креативності Чікс щодня запрошують цікавих людей.

25 листопада відбувся Жіночий день під гаслом "Педагогічний імідж: жіночий вимір" (оскільки на педфаку більшість дівчаток, то бажання провести його було величезним).

У гостях зі своїми тренінгами, лекціями та майстер-класами побували:

Тетяна Леонова, психолог, жіночий тренер з лекцією по самооцінці жінки і стратегіям життя Е.Берна.

Марія Літош - психолог, сертифікований консультант у руслі позитивної психотерапії із семінаром про відносини у парі.

Наталя Музика - фахівець краси, відомий у місті візажист видань BOOM, VIP із майстер-класом "Як повсякденний макіяж перетворити у вечірній".

Любі дівчата та жінки факультету початкового навчання! Будьте завжди красиві, щасливі, успішні в навчанні і роботі! А головне, постійно дізнавайтеся нове - те, що буде допомагати вам бути прекрасними дівчатами, дружинами, мамами, вчителями :)

Ще раз дякуємо всім гостям!

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178