Міжнародна наукова конференція «Дев’яті Сіверянські соціально-психологічні читання»

Міжнародна наукова конференція  «Дев’яті Сіверянські соціально-психологічні читання»

Міжнародна наукова конференція
«ДЕВ’ЯТІ СІВЕРЯНСЬКІ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ЧИТАННЯ»

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ
Шановні колеги!
Запрошуємо Вас узяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Дев’яті Сіверянські соціально-психологічні читання», яка відбудеться 30 листопада 2018 року на базі психолого-педагогічного факультету Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка (м. Чернігів). Основні напрями роботи конференції:
Секція І. Актуальні проблеми психології особистості та розвитку.
Секція ІІ. Актуальні проблеми соціальної психології та соціології.
Секція ІІІ. Студентські роботи. Офіційні мови – українська, російська, англійська.
Результатом роботи конференції буде видання електронного збірника матеріалів (тез виступів учасників), який буде розміщено на сайті психолого-педагогічного факультету НУ «ЧК» імені Т.Г.Шевченка у січні 2019 року.

Для участі в конференції необхідно до 10 листопада 2018 року надіслати на адресу Оргкомітету електронною поштою такі матеріали:
1. заявку на участь у конференції (див. додаток 1);
2. тези доповіді (вимоги до оформлення – див. нижче);
3. відскановану квитанцію про оплату (вартість – див. нижче).

Ім’я файла із заявкою пишеться українськими літерами і складається із прізвища автора(ів) (напр. «Петренко_заявка»); ім’я файла з матеріалами пишеться українськими літерами і складається із прізвища автора(ів) (напр. «Петренко_тези»), файл із відсканованою квитанцією оформлюється аналогічно до попередніх файлів (напр. «Петренко_oплата»).

Оргкомітет залишає за собою право відбору матеріалів для публікації. Матеріали, що не відповідають тематиці конференції, оформлені з порушенням вимог, а також подані пізніше вказаного терміну, розглядатися не будуть. Відхилені матеріали авторам не повертаються.

Адреса оргкомітету:
14013, м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 53, каб. 317. Деканат психолого-педагогічного факультету. Телефони: (0462) 670-477, 063-939-19-78.
Прийом заяв та тез: e-mail:
097-9255595 – Фера Світлана Володимирівна

докладніше