Запрошення на конференцію

Запрошення на конференцію

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Оргкомітет запрошує Вас взяти участь у роботі конференції: "Актуальні проблеми сучасної біомеханіки фізичного виховання та спорту", яка відбудеться в Національному університеті «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка 18-19 жовтня 2018 року

Урочисте відкриття конференції:

18 жовтня 2018 року об 11:20 годині в актовому залі Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка

Адреса: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 53

Метою конференції є обмін теоретичною і науково-методичною інформацією, визначен­ня перспективних напрямів фундаментальних і прикладних досліджень у галузі біомеханіки фізичного виховання та спорту, теорії та методики спортивної підготовки, педагогіки фізичного виховання та спорту, медико-біологічних і психологічних основ фізичного виховання та спорту.

Програма конференції передбачає виступ провідних вчених галузі на пленарному засіданні, доповіді учасників конференції на секційних засіданнях, екскурсії, культурно-розважальні заходи.

До вашої уваги інформаційний лист:      запрошення

Оргкомітет конференції