Бібліотека – територія творчості

Залиште оцінку
(0 голосів)
Бібліотека – територія творчості

29-30 травня бібліотека Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка перетвориться на творчий майданчик для студентів мистецьких спеціальностей.

За ініціативи кафедри мистецьких дисциплін, особистої підтримки завідувача кафедри доктора педагогічних наук, професора Тетяни Володимирівни Дорошенко й активної участі викладачів кафедри та за сприяння в реалізації Наукової Бібліотеки (завідувач сектора інформаційних технологій І.В.Рудник) та інформаційної підтримки просвітницької студії «Здоров’я та краса» (керівник - доцент кафедри фізичного виховання та хореографії Ю.В.Козерук) відбудеться І студентський фестиваль сценарно-режисерської майстерності «РежFest».

Студенти продемонструють акторську майстерність, сценарно-режисерське мистецтво, музичні здібності та багато інших талантів. Гарна нагода для учнів старшої школи та випускників, тих, хто стоїть на роздоріжжі вибору майбутньої професії зазирнути за лаштунки і відчути творчу атмосферу освітнього процесу університету.

За гарною традицією студенти філологічного факультету братимуть інтерв’ю у присутніх.

Відкриє фестиваль моновистава «Життя в 10 листах» (Катерина Лисиця студентка 35 групи факультету початкового навчання). Протягом двох днів глядачі побачать багато різних перформансів у різних жанрах та стилях.

Раді вітати учасників І студентського фестивалю сценарно-режисерської майстерності «РежFest»!

Запрошуємо: https://bit.ly/2KYw4A5