День вишиванки

День вишиванки

17 травня у всьому світі відзначається День вишиванки. Метою цього свята є збереження традиції створення та носіння українського вишитого одягу.

У читальній залі Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка відбувся майстер-клас з вишивки «Вишиванка – душа України».

Захід відбувся за підтримки ГО "Вектор Плюс" у рамках засідання студії "Здоров'я та краса", керівником якої є Юлія Козерук.

Своїми знаннями та умінням вишивати гладдю поділився з учасниками майстер-класу майстер вишивки Максим Слинько.

До заходу долучилися студенти філологічного факультету, викладачі та всі охочі.

Кожен з учасників майстер-класу мав чудову нагоду спробувати самотужки зробити свою вишивану роботу.

Атмосфера заходу була невимушеною, процес супроводжувався веселими українськими піснями.

Пан Максим навчив всіх не тільки вишивати гладдю, а й поділився досвідом, розповів про різні техніки, орнаменти, які характерні для нашого краю. Також майстер демонстрував власні роботи.

Палієнко Вікторія УР-33