Навчання математики у початковій школі в умовах реалізації концепції нової української школи

З метою надання методичної підтримки майбутнім учителям початкової школи у зв’язку з впровадженням нового Державного стандарту початкової освіти 24 квітня 2018 року на базі Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка відбулася зустріч із членом-кореспондентом НАПН України, завідувачем кафедри математики та методики її навчання Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д.Ушинського, співавтором підручників з математики для 1-4 класів, Типової освітньої програми НУШ-1, нового Державного стандарту початкової освіти Скворцовою Світланою Олексіївною.

Участь у заході взяли викладачі та студенти факультету початкового навчання Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка, викладачі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського, вчителі шкіл Чернігова та Чернігівської області.

Світлана Олексіївна ознайомила присутніх з особливостями Типової освітньої програми НУШ-1 та Типової освітньої програми НУШ-2, розкрила ключові методичні засади навчання молодших школярів математики за авторськими навчальними зошитами.