До уваги всіх!

Залиште оцінку
(0 голосів)
До уваги всіх!

19 квітня до нашого університету завітає Національний офіс Еразмус+ в Україні з метою проведення Інформаційного дня Програми Європейського Союзу Еразмус+: Академічна мобільність.

Інформаційний день проводиться за підтримки та участі Представництва Європейського Союзу в Україні, Міністерства освіти і науки України та Виконавчого агентства з питань освіти аудіовізуальних засобів і культури Європейського Союзу (ЕАСЕА, Брюссель).

Захід буде складатися з двох окремих інформаційних сесій:

11:20-12:50 - для студентів, випускників, викладачів та адміністративного персоналу щодо індивідуальних грантів в рамках Програми Еразмус+.

13:00-15:00 - для зацікавлених у співпраці з європейськими університетами за проектами Еразмус+ КА1: Міжнародна кредитна мобільність.

Під час Інформаційного дня буде представлено загальну структуру Програми Еразмус+ у сфері вищої освіти; правила участі у конкурсах Програми Еразмус+ за напрямом КА1: Академічна мобільність; надано рекомендації з підготовки до конкурсу з обміну, навчання, стажування за кредитною мобільністю та за спільними магістерськими програмами.

Участь у заході безкоштовна.

Коли: 19 квітня з 11:00 до 15:00

Де: Читальна зала, головний корпус НУ "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/UqZhp717ekAtLzOp2

Програма заходу (завантажити).

Чекаємо на Вас!

З повагою
Міжнародний відділ НУЧК