Зустріч випускників Інституту історії (Історичного факультету) 2018 року!

Зустріч випускників Інституту історії (Історичного факультету) 2018 року!

Інститут історії запрошує всіх випускників Навчально-наукового інституту історії (Історичного факультету), а особливо ювілейні випуски, на "Зустріч випускників 2018"! На Вас очікує концертна програма, приємні зустрічі та цікаві історії. Інститут історії завжди радий бачити всіх своїх випускників, а ще більше радіє їх успіхам і гарним новинам.

Організатори зустрічі чекають на зворотній зв`язок і просять повідомити про випуски, які будуть на зустрічі і про те, чи будуть у них презентації про їхнє студентське життя. Дякуємо :)

P.S. Хто бажає надати будь-яку інформацію щодо своїх випусків, звертатись до адміністратора спільнот Інституту історії в соціальних мережах - Denis Shaposhnikov.